Series
Ratings
33
Liar GameRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0