Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Mortal EnginesRated ★ 2.0
HuntRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 2.5