Movies
Ratings
746
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
MorbiusRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 2.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
Mr. HongRated ★ 3.0
AfterRated ★ 2.5
Sweet & SourRated ★ 1.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.5
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0