Titles you rated
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 2.0
MomRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0