Movies
Ratings
163
CocoRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0
Oppai VolleyballRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0