Movies
Ratings
122
What Women WantRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0