Movies
Ratings
716
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
TuskRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 1.5
PushRated ★ 1.5
Let Me InRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5