Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0