Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.5