Series
Ratings
33
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
VRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5