Titles you rated
The MasterRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5