Movies
Ratings
140
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
PrideRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0