Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5- プライドRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
- GokusenRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
HERORated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 2.5
Galileo ZeroRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0