Movies
Ratings
627
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
CureRated ★ 5.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
DisorderRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
Good TimeRated ★ 5.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5