Titles you rated
MisfitsRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5