Movies
Ratings
129
Starship TroopersRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
RockyRated ★ 2.0
AliensRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5