Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.5