Series
Ratings
14
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5