Movies
Ratings
178
Memories of MurderRated ★ 4.5
SecretaryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 1.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
A PetalRated ★ 1.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 2.5
The Taste of TeaRated ★ 4.0
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0