Series
Ratings
219- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Galileo XXRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
- DEATH NOTERated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0