Titles you rated
Rock, Rock, RockRated ★ 4.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 1.5
Masked ProsecutorRated ★ 0.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0
Gold TowerRated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Two WeeksRated ★ 5.0