Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5