Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0