Series
Ratings
85
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5