Movies
Ratings
22
Love 911Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0