Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0