Movies
Ratings
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0