Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
You Are The Only OneRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5