Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0