Series
Ratings
14- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0