Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0