Series
Ratings
208
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 3.5
- Hello JadooRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Nightmare TeacherRated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0
Love CellsRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Choco BankRated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 3.5
Imaginary CatRated ★ 1.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0