Movies
Ratings
35
CommitmentRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 5.0
That Demon WithinRated ★ 2.0
Wu DangRated ★ 1.0