Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0