Movies
Ratings
624
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0