Movies
Ratings
47
InterstellarRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5