Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0