Titles you rated
SullyRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 1.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0