Movies
Ratings
304
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
SingRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 0.5
KillersRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
One ChanceRated ★ 3.0
Grave Encounters 2Rated ★ 4.5
Grave EncountersRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 1.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 0.5
You Are My PetRated ★ 2.0