Series
Ratings
50
Chief KimRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5