Titles you rated
Julia Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.5
The Brothers SunRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5