Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 1.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
RememberRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0