Series
Ratings
60
Good GirlsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5