Series
Ratings
117- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0