Movies
Ratings
15
A Hard DayRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0