Series
Ratings
143
Fruits BasketRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- Roller CoasterRated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 5.0
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 2.5
Kaleido StarRated ★ 3.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0