Movies
Ratings
146
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5