Movies
Ratings
76
La La LandRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
24 WeeksRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
2046Rated ★ 4.5
AntzRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0