Movies
Ratings
994
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0