Movies
Ratings
52
Will You Be ThereRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.0
SaltRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0